Reklamacje i zwroty

Produkty do reklamacji lub zwrotu (zwroty towaru i odstąpienie od umowy możliwe jest do 14 dni od daty odbioru zamówienia, w przypadku firm/fundacji zgodnie z regulaminem zwrot towaru nie jest możliwy, produkty robione na zamówienie np. pasy, opaski pod konkretny rozmiar także zgodnie z prawem nie posiadają opcji zwrotu) należy odsyłać wraz z wypełnionym formularzem (do pobrania poniżej) oraz wszystkimi elementami które dostarczone zostały wraz z produktem podczas zakupu (pudełko, ładowarka itp.) na adres:

Serwis Sugarcubes
Wrzosowa 1A/3
62-052 Komorniki

Brak wypełnionego i podpisanego formularza do przesyłki skutkować będzie odesłaniem jej do nadawcy. W zgłoszeniu reklamacyjnym konieczne jest opisanie zaistniałego problemu oraz podanie danych kontaktowych. Serwis niezwłocznie, lecz nie później niż w terminie 14 dni rozpatruje reklamacje i udziela Klientowi odpowiedzi. W przypadku odstąpienia od umowy zwrot środków następuję w ciągu 14 dni od otrzymania przesyłki zwrotnej.

Dokumenty do pobrania:

Formularz reklamacji

 

Osoby zgłaszające reklamację na sensor Freestyle Libre proszeni są o zapoznanie się z procedurą reklamacji na stronie produktu: https://sugarcubes.sellingo.pl/p/21/208/sensor-freestyle-libre